Aktualności

 

—————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————-
REGULAMIN KLINIKI

Drogie Panie błagam!!! Kiedy zapisujemy się na wizytę:
1. Przedłużanie rzęs: byłoby miło gdyby udało się Wam przyjść bez makijażu- skróci nam to czas przygotowań do rozpoczęcia aplikacji.
Założenie rzęs mamy na myśli założenie i tyle również czasu rezerwujemy dla Was.
Jeśli są pozostałości po poprzedniej stylistyce, proszę poinformować mnie o tym w trakcie rozmowy telefonicznej kiedy się umawiacie na wizytę, NIE jest to w porządku kiedy dowiaduje się o tym dopiero na wizycie.
Kiedy umawiacie się do nas na uzupełnienie rzęs czy u nas czy po innym salonie– jeśli jest coś do uzupełnienia to oczywiście ja uzupełnimy rzęski, ale jeśli okaże się na miejscu, że ubytek jest powyżej 60% to będzie to traktowane jak nowe założenie i tak też będzie kosztować.
2. Nie wykonujemy po kimś poprawek: tj. jeśli paznokcie żelowe zakładałyście w innym gabinecie, Ja nie podejmuje się poprawiania ich lub uzupełniania po kimś, z prostej przyczyny – mianowicie mój żel mógłby się nie związać z tym co już macie na paznokciach.
Później ja musiałabym za to odpowiadać.
3. Nie wykonujemy makijażu tzw. „tylko oczy mi Pani umaluje/podkreśli, ja sobie podkład położę sama” Makijaż to makijaż od początku do końca wykonuje go sama i odpowiadam za jego efekt i trwałość.
Byłoby miło gdybyście na makijaż również przyszły bez pozostałości poprzedniego.
4. Wracając jeszcze do rzęs: miałam przypadek, że Pani umówiła się na założenie rzęs 2d-8d i przyszła na wizytę z RESZTKAMI rzęs metoda 1:1, resztkami tuszu do rzęs.
Wszystko ok, tylko szkoda że nie zostałam poinformowana przez telefon z czym naprawdę będę miała doczynienia.
Kochane kobietki po założeniu rzęs obowiązują tzw. dwa dni ochronne tzn. nie moczymy rzęs, nie korzystamy z sauny i solarium, zbytnio ich nie dotykamy aby klej mógł spokojnie wyschnąć.
5. Manicure hybrydowy:
5.a. jeśli zakładałyście hybrydę w Naszej Klinice- zdjęcie hybrydy przy kolejnym założeniu jest DARMOWE-
5.b. jeśli zakładałyście hybrydę w innym salonie i umówiłyście się do Nas na nowy manicure hybrydowy, to byłoby miło gdybyście poinformowały Nas o tym podczas umawiania,
że jest jeszcze stara hybryda do zdjęcia po innym salonie i taka usługa jest dodatkowo płatna +20zł do manicure hybrydowego.
6. Od droższych zabiegów powyżej 300zł (np.: powiększania ust) wymagany jest ZADATEK w wysokości 100zł. W przypadku nie pojawienia się i nie odwołania wcześniej wizyty- zadatek przepada.
7. ZADATEK wprowadzamy również dla Pań, które umawiają się na wizytę, nie przychodzą i nie odwołują wizyt.
W przypadku trzech takich sytuacji, Pani będzie poproszona o wpłacenie zadatku osobiście w Klinice lub przelewem na konto przy kolejnej rezerwacji wizyty.
8. Nie odbieramy numerów zastrzeżonych!
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam serdecznie 🙂