Aktualności

Ostatnie wolne terminy do końca lipca:
25.07 ŚRODA 15.30-19.00
26.07 CZWARTEK brak wolnych terminów
27.07 PIĄTEK brak wolnych terminów
28.07 SOBOTA ZAMKNIĘTE
31.07 WTOREK 18.00 1h

 

—————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————-

REGULAMIN KLINIKI

Drogie Panie:
1. W Klinice Urody JASMINdbam o ochronę danych osobowych moich klientów, zgodnie z rozporządzeniem RODO. W każdej chwili macie do nich wgląd, oraz możliwość ich modyfikacji czy usunięcia.

2. Nie wykonuje po kimś poprawek: tj. jeśli paznokcie żelowe zakładałyście w innym gabinecie, Ja nie podejmuje się poprawiania ich lub uzupełniania po kimś, z prostej przyczyny – mianowicie mój żel mógłby się nie związać z tym co już macie na paznokciach.
Później ja musiałabym za to odpowiadać.

3. Nie wykonuje makijażu tzw. „tylko oczy mi Pani umaluje/podkreśli, ja sobie podkład położę sama” Makijaż to makijaż od początku do końca wykonuje go sama i odpowiadam za jego efekt i trwałość.
Byłoby miło gdybyście na makijaż również przyszły bez pozostałości poprzedniego.

4. Manicure hybrydowy:
a). jeśli zakładałyście hybrydę w Mojej Klinice- zdjęcie hybrydy przy kolejnym założeniu jest DARMOWE!
b). jeśli zakładałyście hybrydę w innym salonie i umówiłyście się do mnie na nowy manicure hybrydowy, to byłoby miło gdybyście poinformowały mnie o tym podczas umawiania,
że jest jeszcze stara hybryda do zdjęcia po innym salonie i taka usługa jest dodatkowo płatna +20zł do manicure hybrydowego.
Umawiając Was kochane Kobietki na hybrydę, rezerwuję sobie czas tylko na założenie, więc PROSZĘ o informację, że będziemy zdejmować stary manicure.

5. Od droższych zabiegów powyżej 300zł (np.: powiększania ust) wymagany jest ZADATEK w wysokości 100zł. W przypadku nie pojawienia się i nie odwołania wcześniej wizyty- zadatek przepada. Zadatek należy wpłacić maksymalnie do tygodnia czasu.

6. ZADATEK wprowadzamy również dla Pań, które umawiają się na wizytę, nie przychodzą i nie odwołują wizyt.
W przypadku trzech takich sytuacji, Pani będzie poproszona o wpłacenie zadatku osobiście w Klinice lub przelewem na konto przy kolejnej rezerwacji wizyty.

7. Nie odbieram numerów zastrzeżonych!

8. Jeśli nie odbieram – to znaczy, że jestem zajęta (możliwe, że mam zabieg) i oddzwonię w pierwszej wolnej chwili. Można również wysłać do mnie wiadomość z zapytaniem o interesujący Panią termin oraz usługę, odpowiem w pierwszej wolnej chwili. Kontakt SMS mile widziany np: „Mezoterapia igłowa twarz w tym tygodniu po 16stej? XYZ Kowalska” 🙂

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam serdecznie 🙂