Aktualności

 Ostatnie wolne terminy w tym tygodniu:
27.03 wtorek 11.30-14.00
28.03 środa 15.00 1h
29.03 czwartek 12-15
30.03 Wielki Piątek 12-13 i 15-16
31.03 Wielka Sobota ZAMKNIĘTE
2.04 Poniedziałek Wielkanocny ZAMKNIĘTE

 

—————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————-
REGULAMIN KLINIKI

Drogie Panie:
1. Nie wykonuje po kimś poprawek: tj. jeśli paznokcie żelowe zakładałyście w innym gabinecie, Ja nie podejmuje się poprawiania ich lub uzupełniania po kimś, z prostej przyczyny – mianowicie mój żel mógłby się nie związać z tym co już macie na paznokciach.
Później ja musiałabym za to odpowiadać.
2. Nie wykonuje makijażu tzw. „tylko oczy mi Pani umaluje/podkreśli, ja sobie podkład położę sama” Makijaż to makijaż od początku do końca wykonuje go sama i odpowiadam za jego efekt i trwałość.
Byłoby miło gdybyście na makijaż również przyszły bez pozostałości poprzedniego.
3. Manicure hybrydowy:
a). jeśli zakładałyście hybrydę w Mojej Klinice- zdjęcie hybrydy przy kolejnym założeniu jest DARMOWE!
b). jeśli zakładałyście hybrydę w innym salonie i umówiłyście się do mnie na nowy manicure hybrydowy, to byłoby miło gdybyście poinformowały mnie o tym podczas umawiania,
że jest jeszcze stara hybryda do zdjęcia po innym salonie i taka usługa jest dodatkowo płatna +20zł do manicure hybrydowego.
Umawiając Was kochane Kobietki na hybrydę, rezerwuję sobie czas tylko na założenie, więc PROSZĘ o informację, że będziemy zdejmować stary manicure.
4. Od droższych zabiegów powyżej 300zł (np.: powiększania ust) wymagany jest ZADATEK w wysokości 100zł. W przypadku nie pojawienia się i nie odwołania wcześniej wizyty- zadatek przepada.
5. ZADATEK wprowadzamy również dla Pań, które umawiają się na wizytę, nie przychodzą i nie odwołują wizyt.
W przypadku trzech takich sytuacji, Pani będzie poproszona o wpłacenie zadatku osobiście w Klinice lub przelewem na konto przy kolejnej rezerwacji wizyty.
6. Nie odbieramy numerów zastrzeżonych!
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam serdecznie 🙂