Aktualności

ZANIM ZAPISZESZ SIĘ, PRZECZYTAJ❤❤❤
Drogie Panie:
1. Zapisując się na usługę, wyrażasz zgodę na wpisanie i przechowywanie danych kontaktowych w kalendarzu i telefonie na potrzeby rezerwacji terminu i prowadzenia historii wizyt. W Klinice Urody JASMIN– dbam o ochronę danych osobowych moich klientów, zgodnie z rozporządzeniem RODO 2016r.

2. Przed każdym zabiegiem przeprowadzam z Wami konsultację, podczas której w oparciu o Wasz stan zdrowia, przyjmowane leki, stosowaną dietę,
styl życia, tryb pracy, stan Waszej skóry,
dobieram zabiegi indywidualnie
 do potrzeb Waszej skóry, wyłapuję błędy w pielęgnacji domowej, odpowiadam na wszystkie pytania oraz pokazuję Wam jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja domowa, która ma na celu nie tylko poprawę kondycji Waszej skóry, ale również przedłużenie efektów wykonanych zabiegów.

3. Przy zapisaniu się na wizytęwymagana jest wpłata zadatku
w wysokości 50zł lub od zabiegów od kwoty 300zł zadatek w wysokości 100zł.
 W przypadku nie pojawienia się i nie odwołania wcześniej wizyty
zadatek przepada.
Na wpłatę zadatku czekam do 3 dni od momentu umówienia się.

4.Przekładanie wizyt– wizytę przekładamy 1 raz.
Jeżeli przekładamy wizytę 2 raz– zadatek przepada.
Przy drugim przekładaniu wizyty- należy drugi raz opłacić zadatek!

5. Odwoływanie wizyty:
Wizytę odwołujemy co najmniej 48h przed planowaną wizytą.
Wizyta odwołana godzinę przed
i wizyta z samego rana odwołana późnym wieczorem dzień wcześniej– jest dla mnie równoznaczna z niepojawieniem się na zabiegu. Przy kolejnej wizycie, będzie Pani poproszona uiścić 50% opłaty niewykonanego zabiegu.

Oczywiście również rozumiem wszelkie sytuacje losowe, które mogą się wydarzyć. Zarówno Wam jak i mi.

6. Nie pojawienie się na umówionej wizycie– bez uprzedniego odwołania- oznacza wpisanie na CZARNĄ LISTĘ– brak ponownego umówienia się.

7. Jeżeli nie odbieram, to najprawdopodobniej mam zabieg i oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

8. Nie odbieram numerów zastrzeżonych!

9. Preferuję kontakt SMS (np.: „Peeling kawitacyjny w tym tygodniu od godziny 16 i w dół. K.Kowalska”) odpowiem w pierwszej wolnej chwili.

10. Nie wykonuje po kimś poprawek: tj. jeśli paznokcie żelowe zakładałyście w innym gabinecie, Ja nie podejmuje się poprawiania ich lub uzupełniania po kimś, z prostej przyczyny – mianowicie mój żel mógłby się nie związać z tym co już macie na paznokciach.
Później ja musiałabym za to odpowiadać.

11. Nie wykonuje makijażu tzw. „tylko oczy mi Pani umaluje, ja sobie podkład położę sama”. Makijaż to makijaż od początku do końca wykonuje go sama i odpowiadam za jego efekt i trwałość.
Byłoby miło gdybyście na makijaż również przyszły bez pozostałości poprzedniego. Dzień lub dwa dni przed makijażem proszę Was o zrobienie peelingu twarzy i tydzień przed makijażem– dbajcie o odpowiednie nawilżenie skóry.

12. Manicure hybrydowy:
a). jeśli zakładałyście hybrydę w Mojej Klinice– zdjęcie hybrydy przy kolejnym założeniu jest DARMOWE!

b). jeśli zakładałyście hybrydę w innym salonie i umówiłyście się do mnie na nowy manicure hybrydowy, to byłoby miło gdybyście poinformowały mnie o tym podczas umawiania,
że jest jeszcze stara hybryda do zdjęcia po innym salonie i taka usługa jest dodatkowo płatna +20zł do manicure hybrydowego.

Umawiając Was kochane Kobietki na hybrydę, rezerwuję sobie czas tylko na założenie, więc PROSZĘ o informację, że będziemy zdejmować stary manicure.

13. Zapisanie się oznacza zapoznanie się i akceptację powyższego regulaminu.

To wszystkie informacje, które chciałam Wam przekazać.
Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem  ❤❤❤

——————————————————————————————————————————————————————————————————

 

—————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————-

Jak działa NIĆ PDO?
Jest silnym, syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch silnie skręconych, stałych włókien, które po czasie rozpuszczają się w tkance.
Nić PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu, wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.
Dzięki takiemu mechanizmowi działania, skóra w którą wprowadzimy nici PDO, staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona.Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania -toksyny botulinowej- relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania. 
ZALETY NICI PDO:
-Natychmiastowe i długotrwałe wyniki
-Bezpieczne i prawie bezbolesne
-Łatwe w aplikacji
-Skuteczne
PO ZABIEGU NICI PDO:
-Zabieg nie pozostawia żadnych blizn i nacięć
-Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona
-Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, niemniej jednak należy pamiętać, że właściwy proces tworzenia nowego kolagenu następuje po około 10-14 dniach i tak na prawdę dopiero wtedy zaczynają być widoczne prawdziwe efekty zabiegu, co nie oznacza jeszcze efektu końcowego. Nici rozpuszczają się od 6ciu do 8u miesięcy, a otrzymane efekty estetyczne utrzymują się do 2 lat.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU NICI PDO:
Ciąża i karmienie piersią
-Niewyrównana cukrzyca
-Tendencje do powstawania bliznowców
-Aktywne zakażenia okolicy zabiegu
-Choroba nowotworowa
-Infekcje wirusowe (np. opryszczka)
-Choroby drobnoustrojowe (np. katar)
-Gorączka