Aktualności

ZANIM ZAPISZESZ SIĘ, PRZECZYTAJ.
Drogie Panie:
1. W Klinice Urody JASMIN– dbam o ochronę danych osobowych moich klientów, zgodnie z rozporządzeniem RODO 2016rW każdej chwili macie do nich wgląd, oraz możliwość ich modyfikacji czy usunięcia.

2. Przed każdym zabiegiem przeprowadzam z Wami konsultację, podczas której w oparciu o Wasz stan zdrowia, przyjmowane leki, stosowaną dietę,
styl życia
, tryb pracy, stan Waszej skóry, dobieram zabiegi indywidualnie
 do potrzeb Waszej skóry, wyłapuję błędy w pielęgnacji domowej, odpowiadam na wszystkie pytania oraz pokazuję Wam jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja domowa, która ma na celu nie tylko poprawę kondycji Waszej skóry, ale również przedłużenie efektów wykonanych zabiegów.

3. Od droższych zabiegów powyżej 300zł (np.: powiększania ust) wymagany jest ZADATEK w wysokości 100zł. W przypadku nie pojawienia się i nie odwołania wcześniej wizyty- zadatek przepada.
Na wpłatę zadatku czekam do 3 dni od momentu umówienia się.

4. ZADATEK wprowadzamy również dla Pań, które umawiają się na wizytę, nie przychodzą i nie odwołują wizyt.
W przypadku takiej sytuacji, Pani będzie poproszona o wpłacenie zadatku osobiście w Klinice lub przelewem na konto przy kolejnej rezerwacji wizyty.

5. Odwoływanie wizyty:
Jeżeli jesteśmy umówione w sobotę o 8:00 rano i o godzinie 7:15 w sobotę dostaję SMS:
„Przepraszam Pani Olu rozchorowałam się i nie będzie mnie dzisiaj. Odezwę się pod koniec tygodnia.”– jest to dla mnie równoznaczne z niepojawieniem się na zabiegu. Przy kolejnej wizycie, będzie Pani zobowiązana uiścić 50% opłaty niewykonanego zabiegu.

Podobnie jest w sytuacji kiedy jesteśmy umówione w tygodniu
np. w czwartek 9:00, a dostaję SMS w środę o godzinie 21:30, że nie będzie Pani jutro. Ja nie jestem w tym momencie w stanie już umówić sobie kogoś innego na tą godzinę i jest to dla mnie czas stracony. Proszę Was drogie Panie, szanujmy siebie i swój czas wzajemnie, bo ja jestem elastyczna
i bardzo często zaczynam wcześniej pracę i kończę po godzinach pracy,
oraz przyjeżdżam często dla Was w mój jedyny dzień wolny w tygodniu
tj. poniedziałek, bo zależy mi na Was i kocham swoją pracę.

Oczywiście również rozumiem wszelkie sytuacje losowe, które mogą się wydarzyć. Zarówno Wam jak i mi.

Zwracam się do Was z prośbą- NIEDZIELA jest moim dniem wolnym od pracy. Nie będę niestety tego dnia odbierać od Was telefonów i odpisywać na wiadomości. Za co Was przepraszam i proszę o wyrozumiałość.
Chciałabym, żebyście kontaktowały się ze mną w dniach oraz godzinach mojej pracy wt-pt 10-19 i sob 9-15. W tych dniach i godzinach będę również odpowiadać na Wasze wiadomości. 

6. Jeżeli nie odbieram, to najprawdopodobniej mam zabieg i oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

7. Nie odbieram numerów zastrzeżonych!

8. Preferuję kontakt SMS (np.: „Peeling kawitacyjny w tym tygodniu od godziny 16 i w dół. K.Kowalska”) odpowiem w pierwszej wolnej chwili.

I błagam, nie wińcie mnie, że nie mam dla Was terminu 🙁 mam tylko dwie ręce, mimo  że chciałabym przyjąć Was wszystkie <3

9. Nie wykonuje po kimś poprawek: tj. jeśli paznokcie żelowe zakładałyście w innym gabinecie, Ja nie podejmuje się poprawiania ich lub uzupełniania po kimś, z prostej przyczyny – mianowicie mój żel mógłby się nie związać z tym co już macie na paznokciach.
Później ja musiałabym za to odpowiadać.

10. Nie wykonuje makijażu tzw. „tylko oczy mi Pani umaluje/podkreśli, ja sobie podkład położę sama”. Makijaż to makijaż od początku do końca wykonuje go sama i odpowiadam za jego efekt i trwałość.
Byłoby miło gdybyście na makijaż również przyszły bez pozostałości poprzedniego. Dzień lub dwa dni przed makijażem proszę Was o zrobienie peelingu twarzy.

11. Manicure hybrydowy:
a). jeśli zakładałyście hybrydę w Mojej Klinice– zdjęcie hybrydy przy kolejnym założeniu jest DARMOWE!
b). jeśli zakładałyście hybrydę w innym salonie i umówiłyście się do mnie na nowy manicure hybrydowy, to byłoby miło gdybyście poinformowały mnie o tym podczas umawiania,
że jest jeszcze stara hybryda do zdjęcia po innym salonie i taka usługa jest dodatkowo płatna +20zł do manicure hybrydowego.
Umawiając Was kochane Kobietki na hybrydę, rezerwuję sobie czas tylko na założenie, więc PROSZĘ o informację, że będziemy zdejmować stary manicure.


To wszystkie informacje, jakie chciałam Wam przekazać. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem <3 <3 <3

——————————————————————————————————————————————————————————————————

 

—————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————-

Jak działa NIĆ PDO?
Jest silnym, syntetycznym włóknem, składającym się z jednego lub dwóch silnie skręconych, stałych włókien, które po czasie rozpuszczają się w tkance.
Nić PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu, wpływa na napięcie, sprężystość i elastyczność skóry, powodując łączenie naturalnego kwasu hialuronowego.
Dzięki takiemu mechanizmowi działania, skóra w którą wprowadzimy nici PDO, staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona.Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania -toksyny botulinowej- relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania. 
ZALETY NICI PDO:
-Natychmiastowe i długotrwałe wyniki
-Bezpieczne i prawie bezbolesne
-Łatwe w aplikacji
-Skuteczne
PO ZABIEGU NICI PDO:
-Zabieg nie pozostawia żadnych blizn i nacięć
-Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona
-Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, niemniej jednak należy pamiętać, że właściwy proces tworzenia nowego kolagenu następuje po około 10-14 dniach i tak na prawdę dopiero wtedy zaczynają być widoczne prawdziwe efekty zabiegu, co nie oznacza jeszcze efektu końcowego. Nici rozpuszczają się od 6ciu do 8u miesięcy, a otrzymane efekty estetyczne utrzymują się do 2 lat.
PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU NICI PDO:
Ciąża i karmienie piersią
-Niewyrównana cukrzyca
-Tendencje do powstawania bliznowców
-Aktywne zakażenia okolicy zabiegu
-Choroba nowotworowa
-Infekcje wirusowe (np. opryszczka)
-Choroby drobnoustrojowe (np. katar)
-Gorączka