Promocje


„Jest już luty, wkładaj ciepłe buty
I wpadaj do Nas na zakupy,
Zbieraj się do kupy
Póki jeszcze miesiąc luty…”
🔈Z okazji najkrótszego miesiąca w roku
i Świętego Walentego-> łapcie promkę 🙂 🔈
 
1️⃣ PQAge+ oczyszczanie manualne twarzy 450zł  510zł
2️⃣ PQAge+ mezoterapia mikroigłowa(dermapen) 500zł  600zł
3️⃣ PQAge+ Carbon Peel (laserowy peeling węglowy) 450zł  550zł
4️⃣ Botox Azzarule
czoło lub kurze łapki 350zł  400zł
lwia zmarszczka 250zł  300zł
5️⃣ Terapia zwalczająca trądzik aktywny (stany zapalne, bakterie trądzikowe, zanieczyszczone zaskorniki)
E-light (Ipl+RF) + Carbon Peel (Laserowy Peeling Węglowy) cena regularna 450zł, tylko teraz 350zł
Oferta ważna do 2 marca 2019 🙂


———————————————————————————————————————————————————————————————————————————
🔈Złap last minute 28.01-2.02 🔈
1️⃣ Terapia zwalczająca trądzik aktywny (stany zapalne, bakterie trądzikowe, zanieczyszczone zaskorniki)
E-light (Ipl+RF) + Carbon Peel (Laserowy Peeling Węglowy) cena regularna 450zł, tylko teraz 350zł2️⃣ PRX T33 lub PQAge peeling liftingujący 300zł

3️⃣ Mezoterapia mikroiglowa twarz + mikrodermabrazja diamentowa+ eksfoliacja kwasem glikolowym lub migdałowym 250zł zamiast 350zł

4️⃣ Botox Azzarule
-czoło lub kurze łapki 300zł
-lwia zmarszczka 200zł

————————————————————————————————————————————————————————————————————————


PQAGE Evolution 3ml- Peeling Liftingujący
Innowacyjność peelingu PQ-Age Evolution polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi wskazaniami są przebarwienia i blizny potrądzikowe, a także wypełnienie zmarszczek, ale można go stosować na całym ciele – spłyca nawet rozstępy!

To nowa formuła będąca mieszanką TCA,  kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo. PQ AGE Evolution został wzbogacony o Komplex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB)hamującym skurcz mięśni.

Kwas trójchlorooctowy widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego.

Kwas kojowy znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry.

Koenzym Q10 bywa nazywany eliksirem młodości. Koenzym Q10 odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie i ma szerokie znaczenie dla organizmu. Z wiekiem spada jego produkcja w organizmie, dlatego należy dostarczać do zewnętrznie.

„Ten peeling w formie żelu to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń. Odpowiedni jest także dla skóry wrażliwej – zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje  najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera promienieje już po jednym zabiegu!” – dermatolog dr Iwona Marycz-Langner. Cena za zabieg 350zł  do 10 grudnia 2018  250zł !<<<

 

——————————————————————————————————————————————————————————