Kosmetologia estetyczna

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Termolifting bez skalpela. Następuje odmłodzenie skóry, poprawa jej jakości i zagęszczenia, redukcja zmarszczek, blizn oraz rozstępów. Polega na mikronakłuciach skóry na odpowiednią głębokość od 0,2 do 3,5 mm, przy jednoczesnej emitacji fali radiowej. Zabieg poprzedzany jest znieczuleniem w formie kremie nakładanego na pole zabiegowe.

Mezoterapia mikroigłowa

Wykonywana za pomocą dermapena, który jest innowacyjnym urządzeniem służącym do precyzyjnego, frakcyjnego mikronakłuwania naskórka i skóry właściwej. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Zabieg wykonywany jest na indywidualnie dobranym preparacie w zależności od potrzeb skóry przy znieczuleni w formie żelu nakładanego na pole zabiegowe.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu drogą iniekcyjną (wkłucia) w głąb skóry. Idealne sprawdza się gdy cera jest sucha, zmęczona, ma ziemisty kolor, są na niej przebarwienia oraz zmiany trądzikowe. Preparat do wykonania zabiegu dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry przez specjalistę.

Mezo-Botox

Jest to zabieg na bazie koktajli do mezoterapii z dużą zawartością nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz botoksu. Koktajl ma na celu dostarczenie substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych, po których skóra jest rozjaśniona, nawilżona. Zabieg odmładzający. Zabieg poprzedzany jest znieczuleniem w kremie.

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg, polega na śródskórnej lub podskórnej, precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla drogą iniekcji (wkłucia). Głównymi efektami zabiegu jakie daje karboksyterapia są: wygładzenie zmarszczek, redukcja worów pod oczami, ujędrnienie twarzy, głęboka rewitalizacja cery.

Stymulatory tkankowe

Efektem zabiegu jest odnowa biorestrukturyzacja, co odbywa się poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry. To powoduje, że dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych skórze zostaje przywrócona dawna elastyczność, gładkość i blask. Zmarszczki i przebarwienia przestają być widoczne, a twarz odzyskuje młody i promienny wygląd. Preparat podawany jest za pomocą iniekcji (ukłucia). Zabieg poprzedzany jest znieczuleniem w kremie. Produkt dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Stosuje się do lipolizy twarzy i miejsc na ciele dotkniętych problemem zwiotczenia skóry i nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Preparat podawany jest za pomocą iniekcji (ukłucia). Zabieg poprzedzany jest znieczuleniem w kremie.