Laseroterapia

Depilacja laserowa E-light

(IPL + RF) Idealne rozwiązanie dla ciemnych oraz grubych włosów, które potrzebują mniejszej ilości zabiegów niż jasne włosy. W przypadku IPL konieczna jest widoczna łodyga włosa w mieszku. Zalecamy ogolenie obszaru zabiegowego 2 dni przed depilacją. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie. Zwykle wykonujemy serię 4-8 zabiegów. W celu osiągnięcia trwałego efektu należy wykonać serię od 4 do 8 zabiegów w odstępach dwutygodniowych między zabiegami.

Depilacja laserowa SHR

Technologia wykorzystująca właściwości pulsującego światła oraz technologię lasera. Można ją stosować całorocznie przy wszystkich karnacjach skóry. Mieszki włosowe ulegają zniszczeniu na stałe bez uszkodzeń sąsiednich tkanek. Moc urządzenia jest ustalana indywidualnie po konsultacji z kosmetologiem. Zabiegi wykonujemy co 4 tygodnie. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie jednak zazwyczaj seria wynosi od 4 do 10 powtórzeń.

Laseroterapia IPL

Metoda przeznaczona do usuwania rumienia, liftingu, likwidacji bakterii trądzikowych oraz różnych przebarwień. W IPL wykorzystywana jest energia świetlna, która jest absorbowana do konkretnych komórek zawierających barwnik w skórze. Zaletą zabiegu jest krótki czas trwania. Technologia IPL działa w głębszych warstwach skóry, skórze właściwej.

Laseroterapia Q-Switch

Frakcjonowanie 3D służy do usuwania przebarwień naczynek , blizn np. po trądzikowych, leczenia trądziku aktywnego, usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego. Polega na nanosekundowych impulsach światła laserowego, które jest kierowane w głąb skóry. Dzięki temu rozbija cząsteczki np. tuszu. Nie uszkadza zdrowej skóry, działa punktowo tylko na defekty . Metoda szczególnie skuteczna w leczeniu przebarwień.