Medycyna estetyczna

Toksyna Botulinowa

Inaczej zwana jadem kiełbasianym. Preparat aplikowany jest w formie iniekcji (wkłuć). Rezultaty użycia toksyny botulinowej są szybkie i bezbolesne. Pierwsze efekty widoczne są już po 3-5 dniach. Działanie preparatu jest kwestią indywidualną jednak przyjmujemy zawsze przedział czasowy od 3 miesięcy do 6 miesięcy. Toksyna botulinowa wykorzystywana jest najczęściej w celu zniwelowania zmarszczek mimicznych.

Modelowanie ust

W Klinice Urody Jasmin wykonujemy zabiegi na usta zaawansowanymi technikami takimi jak: Usta na Płasko, Usta Paryskie, Baby Doll Lips. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane produkty. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu w formie maści. efekt konsultowany i ustalany jest wcześniej z naszym specjalistą. Zabieg niweluje asymetrie ust zwiększa ich nawilżenie. Powoduje efektowne wypełnienie.

Wypełnienie zmarszczek oraz wolumetria twarzy

Rodzaj preparatu dobierany jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji. Wskazania do zabiegu: wypełnienie zmarszczek i bruzd, zmiana i przywrócenie objętości tkanek, wolumetria i konturowanie owalu twarzy, rewitalizacja skóry na danym obszarze, odmłodzenie i przywrócenie prawidłowego nawilżenia skóry.

Hialuronidaza

Hialuronidaza jest enzymem, który katalizuje degradację kwasu hialuronowego. Hialuronidazę stosuje się głównie w celu usunięcia zbyt dużej ilości kwasu hialuronowego lub rozpuszczenia niewłaściwie dobranego wypełniacza. Zabieg pozwala zlikwidować grudki i nierówności spowodowane zbyt płytką aplikacją kwasu lub przemieszczaniem się wypełniacza.

Osocze bogatopłytkowe

To autologiczny preparat krwiopochodny, w którym znajdują się skoncentrowane płytki krwi zawieszone w małej objętości osocza. W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe najczęściej wykorzystywane jest w celu odnowy skóry twarzy i leczenia łysienia, a także w celu korekcji blizn po trądzikowych i rozstępów. Podczas tzw. wampirzego liftingu PRP, przywraca skórze jędrność i prawidłowy koloryt. Przed zabiegiem pobierana jest krew od pacjenta przez naszą pielęgniarkę. Zabieg poprzedzany znieczuleniem w kremie.

Osocze bogatopłytkowe i fibryna

Oprócz działania osocza, które działa nawilżająco, daje efekt liftingu oraz delikatnego wypełnienia spowodowanego właściwościami fibryny. Rezultaty zabiegu są znacznie większe i trwalsze niż przy zabiegu z wykorzystaniem samego osocza. Przed zabiegiem pobierana jest krew od pacjenta przez naszą pielęgniarkę. Zabieg poprzedzany znieczuleniem w kremie.

Nici PDO

Wprowadzenie nici PDO pozwala na osiągnięcie natychmiastowego efektu liftingu skóry. Proces syntezy kolagenu i elastyny rozpoczyna się po około 10-14 dniach i trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie ( ok. roku ), dzięki czemu skóra staje się coraz bardziej wygładzona i dużo bardziej jędrna.

MONO

Pojedyncza nić. Używane do poprawy struktury, gęstości i elastyczności delikatnej skóry. Służy do korygowania drobnych zmarszczek, napięcia i wygładzenia. Wykorzystywane na twarzy, szyi i dekolcie.

MONO EYE

Pojedyncza gładka nić. Doskonała do spłycania zmarszczek wokół oczu, kurzych łapek oraz zlikwidowania worków pod oczami. Nić umieszczona jest w kaniuli, co sprawia, że zabieg przebiega bardzo sprawnie bezboleśnie.

TWIN

Podwójna nić. Wprowadzenie nici powoduje pobudzenie syntezy kolagenu oraz wygładza i napina skórę. Zalecana do stosowania przy wygładzeniu zmarszczek mimicznych, wygładzenia okolic szyi i dekoltu, do modelowania policzków oraz liftingu podbródka. Dwie, skręcone ze sobą nici wokół własnej osi, które tworzą nierozłączną parę.

TRIPLE

Nić Triple jest sztywniejsza niż Twin i pozwala na mocniejsze uniesienie tkanek. Polecana do skóry z wyraźną utratą gęstości rewitalizacji i odbudowy w miejscach zmian dystroficznych. Zapewnia efekt delikatnego liftingu. Idealna na okolice czoła, policzków, do uniesienia konturu twarzy i wygładzenia bruzd nosowo wargowych.

TORNADO SCREW

Wykazuje dużą zdolność unoszącą tkanki, rewelacyjnie nadaje się do mocnego liftingu, uniesienia konturu twarzy. Intensywnie pobudza kolagen i elastynę do produkcji nowych włókien. Mocno wygładza i napina. Wykorzystywana na twarzy.

HAKI

To nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Do tej pory haczyki były tylko po jednej stronie nici, teraz rozłożone są gęsto dookoła nici w dwóch kierunkach, tzw. czterech wymiarach, stąd nazwa nici. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu. Długości nici są różne i dobierane są do potrzeb danego pacjenta. Są polecane już od 30 roku życia.